Bizi Arayın 0 232 210 01 01
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZ

Türk Hamamı

Türk kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam, sağlığımıza etkileri ile gerçekten çok faydalıdır. Hamamda, sıcak hava ve buharın etkisi ile vücudunuzda gözenekleri dolduran tüm kirler yumuşar. Yapılan kese ile tüm gözenekler açılır. Böylece hem cildiniz ölü deriden arınır hem de daha fazla oksijen alır. Hamam, kas gerginliklerini ve ağrılarını giderir, kısıtlı eklemleri açar, lenf sistemi temizliğini ve kan dolaşımını artırır. Astım yada alerjik durumlardan dolayı oluşan sinüs tıkanıklıklarını azaltır, cildin genç ve taze kalmasını sağlar.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Buhar Odası

Buhar Odası, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yoludur.Bu yolla,cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Sauna

Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ,insanların hareket edebilecekleri kadar büyüklüğü olan ahşaptan yapılmış bir çeşit sıcak hava banyosudur. Genel olarak saunada sıcaklık 40 ile 90 C derece arasındadır. Sıcaklık tavan yüksekliğinde 100 dereceyi bulur.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Cafe & Vitamin Bar

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Yüzme Havuzu

Su sakinlik ve dinginlik veren, vücut ağrılarını hafifletmede yardımcı olan en rahatlatıcı araç olarak kabul ediliyor. Yüzme ise suyun gücüne karşı koyarak kasları çalıştıran ve diğer tüm klasik egzersizlerden, kalori harcama ve kas çalıştırma açısından üstün olarak görülüyor.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Fitness

Fitness, kelime anlamı olarak sağlıklı ve formda olmak demektir. Birçok egzersize dayalı bir spor çeşidi olan fitness; esasen bütün sporların temelini oluşturur. Fitness deyince, genellikle, sağlıklı olmak veya formda kalmak için yapılan tüm aletli veya aletsiz egzersizler akla gelir. Kas gruplarına kondisyon kazandırmak için uygulanan fitness egzersizlerinde, her programın amacı farklıdır. Bu sebeple, bilinçli bir şekilde uygulanabilmesi için, fitness uzmanı tarafından takip edilen bir çalışma şekli olmalıdır.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Taş Masajı

Sıcak Taş Masajı, uzak doğuda 3500 yıl önce keşfedilen taş masajı, bilinen en eski terapi yöntemlerinden birisidir. Masa, düz ve pürüzsüz ısıtılmış taşlarla uygulanır. Genelde masajda bazalt ve volkanik siyah taşlar kullanılır.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Jakuzi

Jakuzi hidroterapi olarak adlandırılan, su ile rahatlama sağlayan bir sistemdir. Su üzerinde sağlanan hareket ile vücuttaki toksinler uzaklaştırılırken, vücudun enerji kazanması ve ısı dengesinin sağlanması amaçlanır.

Devamını OkuDevamını Oku

Kese Köpük Masajı

20 dk seanslı uzman masör / keseciler tarafından gerçekleştirilen masajdır. Ölü deri tabakasının atılmasını, cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar. Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve nefes aldırır. Kan dolaşımını hızlandırır.

Faydaları :
– Ölü deri tabakasının atılmasını sağlar.
– Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve nefes aldırır.
– Cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar.
– Kan dolaşımını sağlar.

Devamını OkuDevamını Oku

Fiyat Tablomuz

HİZMET FİYAT
Giriş Paketi 130 TL
Kese Köpük 70 TL
Giriş + Kese Köpük Masajı 200 TL
Giriş + Kese Köpük + Yağ Masajı 370 TL
Giriş + Kese Köpük + Yağ Masajı + Ayak Masajı 420 TL
Aromaterapi Masajı 250 TL

*Türk Hamamı, Sauna, Yüzme Havuzu, Jakuzi, Kar Çeşmesi, Buhar Odası giriş paketine dahildir.

Avantajlı Paketler

Hizmetlerimizi toplu satın alın ve avantaj kazanın.