Bizi Arayın 0 232 210 01 01
Sosyal Medya:

HAKKIMIZDA

FES Spa olarak yoğun iş hayatının bedeninize yüklediği stres, yorgunluk ve kaygılar ruhunuzu yıpratırken, eğitimli, deneyimli ve titiz kadromuzla size uygulayabileceğimiz masaj çeşitleri ve vücut bakımları size bedensel yenilenme ve ruhsal arındırma sağlayacaktır.
Sizlere Türk hamamı, kese ve köpük masajı, aromaterapik yağ masajı, kahve ve kil masajı, sauna, jakuzi, buhar odası, yüzme havuzu, kar çeşmesi, tuz odası, gelin-damat hamamı, fitness, cilt bakımı,kuaför, cafe – vitamin bar, restaurant hizmetleri ile bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak İzmir’de eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz. Bu uygulamalar sayesinde yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.
FES Spa olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tesislerimizi her geçen gün geliştirmeye devam etmekteyiz. FES Spa ailesi olarak sektöre girdiğimizde yalnızca baylara özel hizmet vermekteydik. Sizlerin de desteğiyle her geçen gün artan kadromuzla şu anda iki ayrı tesiste hem bay hem de bayanlara hizmet vermekteyiz.
Tesislerimiz haftanın 7 günü açıktır. Bayan bölümü 10.00-22.00, erkek bölümü 08.00-24.00 saatlerinde hizmet vermektedir.

Fes Spa Fitness

Profesyonel salonumuz ve uzman hocalarımızla hizmetinizdeyiz.
0
Mutlu Müşteriler
0
Programlar
0
Tedaviler
0
Terapistler