Bizi Arayın 0 232 210 01 01
Sosyal Medya:

HİZMETLERİMİZ

Türk Hamamı

Türk kültüründe çok önemli bir yeri olan hamam, sağlığımıza etkileri ile gerçekten çok faydalıdır. Hamamda, sıcak hava ve buharın etkisi ile vücudunuzda gözenekleri dolduran tüm kirler yumuşar. Yapılan kese ile tüm gözenekler açılır. Böylece hem cildiniz ölü deriden arınır hem de daha fazla oksijen alır. Hamam, kas gerginliklerini ve ağrılarını giderir, kısıtlı eklemleri açar, lenf sistemi temizliğini ve kan dolaşımını artırır. Astım yada alerjik durumlardan dolayı oluşan sinüs tıkanıklıklarını azaltır, cildin genç ve taze kalmasını sağlar.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Buhar Odası

Buhar Odası, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yoludur.Bu yolla,cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Gelin Hamamı

GELİNLERİN, DÜĞÜN ÖNCESİ  UNUTULMAZ HAMAM KEYFİ

FES Spa & Hamam da, hayalini kurduğunuz gelin hamamı organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Geçmişte sultanlardan gelen gelenek ve göreneklerini, bir tarihe tanıklık etmiş ve her bir noktasında tarihin derin izlerini taşıyan Gelin Hamamı organizasyonları için mükemmel bir seçim.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Jakuzi

Jakuzi hidroterapi olarak adlandırılan, su ile rahatlama sağlayan bir sistemdir. Su üzerinde sağlanan hareket ile vücuttaki toksinler uzaklaştırılırken, vücudun enerji kazanması ve ısı dengesinin sağlanması amaçlanır.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Masaj ve Çeşitleri

Fes Spa Hamam’da birbirinden özel, herkesin ihtiyacına uygun masaj çeşitleri bulunmaktadır.  Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan çeşitli  masaj yöntemlerinden, bal ve hindistan cevizi özü ile yapılan yenileyici masajlara, selülit gibi rahatsızlıklara iyi gelen masajlardan medikal masajlara kadar birçok masajı gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Fitness

Fitness, kelime anlamı olarak sağlıklı ve formda olmak demektir. Birçok egzersize dayalı bir spor çeşidi olan fitness; esasen bütün sporların temelini oluşturur. Fitness deyince, genellikle, sağlıklı olmak veya formda kalmak için yapılan tüm aletli veya aletsiz egzersizler akla gelir. Kas gruplarına kondisyon kazandırmak için uygulanan fitness egzersizlerinde, her programın amacı farklıdır. Bu sebeple, bilinçli bir şekilde uygulanabilmesi için, fitness uzmanı tarafından takip edilen bir çalışma şekli olmalıdır.

DEVAMINI OKUDEVAMINI OKU

Reformer

Reformer pilates, özellikle eklemlere aşırı yük bindirmeden güçlü kas yapısı oluşturmada avantajlı bir yöntemdir. 100 ayrı egzersiz yapılmasına imkan veren reformer pilates aleti sayesinde kas dayanıklılığı, laktat toleransı, periferik eklem stabilitesi, kas kuvveti, denge, koordinasyon gibi sporcular için önemli konular üzerinde çalışılabilmektedir. Reformer pilates hareketleri vücudun belirli bölgelerini çalıştırmaktadır.

Ayrıca rehabilitasyon amaçları için kullanılan reformer pilates egzersizleri, kişinin yatay bir hareket düzleminde egzersiz yapmasına ve bacakları boyunca ağırlık yüklenmesine izin vermediği için eklemlerin yenilenmesi ve güçlenmesi açısından önemlidir.

Devamını OkuDevamını Oku

Kuaför

Müşteri memnuniyetinin, kalitenin ve hijyenin ön planda tutulduğu salonumuzda uzman kadromuz ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Devamını OkuDevamını Oku

Cilt Bakımı

Sağlıklı görünen bir cilt moralimizi ve dolayısıyla çevremizle olan ilişkilerimizde özgüven sağlar. Güzel sağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır. Cilt bakımı, kişinin evde kendisinin yapacağı günlük ve haftalık bakımla başlar, sonrasında cildin sağlık, güzellik ve gençliğinin devamının sağlanması amacı ile aletli profesyonel cilt bakımı ile desteklenmesi gerekir.

Devamını OkuDevamını Oku
yüzme havuzu

Yüzme Havuzu

Su sakinlik ve dinginlik veren, vücut ağrılarını hafifletmede yardımcı olan en rahatlatıcı araç olarak kabul ediliyor. Yüzme ise suyun gücüne karşı koyarak kasları çalıştıran ve diğer tüm klasik egzersizlerden, kalori harcama ve kas çalıştırma açısından üstün olarak görülüyor.

Yüzme havuzumuzun sıcaklığı 28-30 derece ılıktır. Havuzumuzun büyüklüğü 8 x 20 metre, derinliği ise 1.5 metredir. Önce sıcak bölümlerin kullanılmasını ( sauna, buhar odası, hamam) sonra ılık alanlardan yararlanılmasını öneriyoruz.

Devamını OkuDevamını Oku

Sauna

Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ,insanların hareket edebilecekleri kadar büyüklüğü olan ahşaptan yapılmış bir çeşit sıcak hava banyosudur. Genel olarak saunada sıcaklık 40 ile 90 C derece arasındadır. Sıcaklık tavan yüksekliğinde 100 C dereceyi bulur.

Devamını OkuDevamını Oku

 

Kese Köpük Masajı

20 dk seanslı uzman masör / keseciler tarafından gerçekleştirilen masajdır. Ölü deri tabakasının atılmasını, cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar. Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve nefes aldırır. Kan dolaşımını hızlandırır.

Faydaları :
– Ölü deri tabakasının atılmasını sağlar.
– Gözenekleri açarak cildi yumuşatır ve nefes aldırır.
– Cildin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlar.
– Kan dolaşımını sağlar.

Devamını OkuDevamını Oku

Kafeterya

Keyifli bir dinlenme sonrası midenizi de keyiflendirmek için Fes Spa olarak restaurant hizmeti vermekteyiz. Ana yemeklerden atıştırmalıklara, soğuk ve sıcak içeceklere kadar geniş bir yelpazade sunulan menümüz damağınıza layık.

Devamını OkuDevamını Oku

Fiyat Tablomuz

Giriş

HİZMET FİYAT
Giriş Paketi 95 TL
Giriş + Kese Köpük 140 TL

Giriş + Kese Köpük + Yağ Masajı 250 TL

Giriş + Kese Köpük + Yağ Masajı + Ayak Masajı 290TL

Cilt Bakımı

HİZMET FİYAT
Kahve Peeling 75 TL
Kil Peeling 75 TL

Masajlar

HİZMET FİYAT
Medikal Masaj 200 TL
Selülit Masajı 200 TL
Refleksoloji masajı 200 TL
Sıcak Yağ Masajı 200 TL
Aromaterapi Masajı 150 TL
Kleopatra Masajı 200 TL
Taş Masajı 200 TL
Mum Masajı 200 TL
Kese Kopuk Masajı 45 TL

Kuaför

HİZMET FİYAT
Manikür 50 TL
Pedikür 65 TL
Fön 30 TL
Komple Sir 120 TL
Kaş – Bıyık 40 TL
Saç Bakımı 90 TL
Tuz Odası
Tek Seans 50 TL
5 Seans 200 TL

Avantajlı Paketler

Hizmetlerimizi toplu satın alın ve avantaj kazanın.